ZONDAG 07 APRIL 5E ZONDAG 40-DAGENTIJD
Baard, St. Gertrudiskerk : 9.30 uur
Voorganger : Dhr. U. Zwaga
Liturgische kleur : Paars
Kindernevendienst : Ja
Collecten : Rwanda 25 jaar na de genocide (KIA), Onderhoud

ZONDAG 14 APRIL PALMPASEN
Winsum, Mariakerk : 9.30 uur, m.m.v. de Cantorij
koffiedrinken na de dienst
Voorganger : Ds. J. Hilverda
Liturgische kleur : Rood
Kindernevendienst : Ja
Collecten : Stichting de Hoop, Kerkvoogdij

DONDERDAG 18 APRIL WITTE DONDERDAG
Baard, St. Gertrudiskerk : 19.30 uur, Heilig Avondmaal
m.m.v. de Cantorij
Voorganger : Ds. J. Hilverda
Liturgische kleur : Wit
Collecten : Stichting Het Passion, Kerkvoogdij

VRIJDAG 19 APRIL GOEDE VRIJDAG
Easterlittens, St. Margrytkerk : 19.30 uur, m.m.v. de Cantorij
Voorganger : Ds. J. van der Velden
Liturgische kleur : Paars

ZATERDAG 20 APRIL STILLE ZATERDAG
Winsum, Mariakerk : 20.30 uur, m.m.v. de Cantorij
Voorganger : Ds. J. Hilverda
Liturgische kleur : Wit
Collecten : Help de getroffenen van cycloon Idai, Orgelfonds

ZONDAG 21 APRIL PASEN
Winsum, Mariakerk : 9.30 uur
Voorganger : Ds. J. Hilverda
Liturgische kleur : Wit
Kindernevendienst : Ja
Collecten : Zending versterk de kerk in Pakistan, Onderhoud

MAANDAG 22APRIL PAASZANGDIENST
Winsum, Anna Tsjerke : 10.00 uur mmv. CMV Oranje Spannum

ZONDAG 28 APRIL
Easterlittens, St. Margrytkerk : 9.30 uur
Voorganger : Mevr. C. Akkerboom
Liturgische kleur : Wit
Kindernevendienst : Nee
Collecten : Rudolphstichting, Onderhoud

ZONDAG 05 MEI
Winsum, Mariakerk : 9.30 uur
Voorganger : Ds. Y. Slik
Liturgische kleur : Wit
Kindernevendienst : Nee
Collecten : Kerk zijn in oorlogstijd Syrië , Kerkvoogdij

ZONDAG 12 MEI
Baard, St. Gertrudiskerk : 9.30 uur
Voorganger : Ds. G. Wessels
Liturgische kleur : Wit
Kindernevendienst : Nee
Collecten : Light for the world, Orgelfonds

ZONDAG 19 MEI
Easterlittens, St. Margrytkerk : 9.30 uur
Voorganger : Ds. J. Hilverda
Liturgische kleur : Wit
Kindernevendienst : Ja
Collecten : Farm Friends, Kerkvoogdij

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

26-mei 9.30 uur HKW Ds. A. Terlouw
30-mei 9.30 uur HKB Ds. J. Hilverda
02-jun 9.30 uur HKW Ds. S. Leene
09-jun 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
16-jun 9.30 uur HKB Ds. U. Zwaga
23-jun 9.30 uur GKW Ds. van Muilwijk
30-jun 9.30 uur HKE Ds. L. Westra
7-jul 9.30 uur HKW Ds. A. Terlouw
14-jul 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
21-jul 9.30 uur HKW Ds. R. Reitsma
28-jul 9.30 uur GKW Ds. J. Hilverda
04-aug 9.30 uur HKE Mevr. C. Akkerboom
11-aug 9.30 uur HKB Ds. J. Hilverda
18-aug 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
25-aug 9.30 uur Simmersjongen
01-sep 9.30 uur HKW Dhr. U. Zwaga
08-sep 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
15-sep 11.00 uur HKB Ds. R. Praamsma
22-sep 9.30 uur HKW Ds. R. Reitsma
29-sep 9.30 uur GKW Ds. J. Hilverda
06-okt 9.30 uur HKE Ds. G. Wessels
13-okt 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
20-okt 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
27-okt 9.30 uur HKB Ds. J. van der Velden
03-nov 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
10-nov 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
17-nov 9.30 uur HKB Ds. A. Terlouw
24-nov 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
01-dec 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
08-dec 9.30 uur HKE Ds. G. Wessels
15-dec 9.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
22-dec 9.30 uur HKE Dhr. U. Zwaga
24-dec 19.30 uur HKW Ds. J. Hilverda
24-dec 22.00 uur HKB Ds. J. van der Velden
25-dec 9.30 uur HKE Ds. J. Hilverda
25-dec 17.00 uur GKW
29-dec 9.30 uur HKW Da. W. Keuning
31-dec 19.30 uur HKE Ds. J. Hilverda